PRZEPRASZAMY, OBECNIE TRWA PRZEBUDOWA SERWISU

ZAPRASZAMY WKRÓTCE


ZACHĘCAMY DO SKŁADANIA ZAPYTAŃ DROGĄ EMAILOWĄ I TELEFONICZNĄ:

O firmie

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy bezpośrednim importerem oraz dystrybutorem najwyższej jakości produktów do przechowywania oraz dystrybucji paliw. Oferujemy kompleksowe rozwiązania odpowiadające potrzebom klientów różnych branż takich jak transportowej, budowlanej, rolnictwa. Służymy pomocą w projektowaniu rozwiązań, doborze produktów oraz wykonawstwie wewnątrzzakładowych stacji paliw.

Oferujemy także szeroki wachlarz usług – montażowych, serwisowych, kalibracji, modernizacji, czyszczenia sprzętu.

Cele i misja

Naszą dewizą jest jakość i niezawodność oferowanych produktów oraz usług. Proponowany przez zespół LUKAS SERWIS asortyment oraz doświadczenie w branży jest niewątpliwie atutem wyróżniającym firmę na rynku. Nasze pomysły, innowacyjność, elastyczność oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwalają zaspokajać nawet najbardziej wyszukane potrzeby i spełnić oczekiwania wymagających użytkowników.

Każdy produkt będący w ofercie LUKAS SERWIS posiada gwarancję producenta, ale dodatkowo – mając pewność co do sprzedawanych przez nas produktów i usług firma udziela specjalnej dodatkowej gwarancji LUKAS SERWIS, oferując szybki serwis nawet w nagłych przypadkach.

Co możemy dla Państwa zrobić

Firma oferuje szeroki wachlarz produktów jak również oferuje pomoc klientowi na całym etapie wdrożenia. Służymy fachowym doradztwem oraz pomocą w doborze odpowiedniego sprzętu do konkretnych zastosowań gwarantując przy tym niezawodność i długie bezawaryjne użytkowanieKontakt

Adres:
Boczna 2
55-330 Pisarzowice
Wroniniec 17
56-215 Niechlów
Biuro:
Tel. 797-515-545
Fax. (71) 308-90-20
biuro@lukasserwis.pl

Serwis
797-515-543
797-515-542
serwis@lukasserwis.pl

Napisz do nas

Zachęcamy do składania zapytań drogą mailową i telefoniczną: